KURUMSAL

İnşaat malzemeleri sektörünün duayen ismi merhum KAYHAN TORPİL tarafından 1974 yılında kurulan Kayhan Yapı, kalite anlayışı ve daima en yeniyi ve en iyiyi sunma tutkusuyla, yapı malzemeleri sektörüne yeni bir vizyon katma başarısı göstererek, sektördeki diğer üretici ve satıcı firmalara önderlik etmiştir. İlimize ilk defa showroom konseptini kazandıran Kayhan Yapı, 1980 yılında KAYHAN İNŞAAT MALZEMELERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.ünvanını alarak faaliyetlerine farklı bir bakış açısıyla devam etmiştir.

Kurulduğu ilk yıllarda Çanakkale ve Vitra gibi dönemin önde gelen seramik ve vitrifiye firmalarının bayilikleri sürecinde, yurt genelinde edindiği sayısız başarı ile liderlik çıtasını yükselten Kayhan Yapı, 1980 sonrasında KAYHAN TORPİL’in oğulları LEVENT AHMET ve MEHMET BÜLENT TORPİL’in katılımıyla ürün portföyünü genişletmiş; Duravit, Grohe, Geberit, Hüppe, İdeal Standard gibi sektörlerinin önde gelen markalarını bayilik ağına kazandırmıştır.
‘’Başarımızın en temel yapı taşı, hizmette kaliteye duyduğumuz bağlılıktır.’’ ilkesiyle faaliyetlerini sürdüren firmamız, yurtdışına açılarak Pedini, Tau ve Venüs Ceramica firmalarının Türkiye distribütörlüğünü üstlenmiştir. Ayrıca Venis, Sant'Agostino, Gardenia Orchidea, Fanal, Porcelanite'dos, Grespania, Noken, Gamadecor gibi İspanya ve İtalya'nın saygın firmalarını da ağına katma başarısını göstermiştir.

Maltepe'de 3000m2 ve Çayyolu’nda 1800 m2'lik mağazaları ve 10000 m2 deposu ile faaliyetlerini sürdüren firmamız seramik, vitrifiye, armatür, aksesuar, şömine, duş kabin, mutfak ve banyo dolapları pazarlamasında kurumsal bir yapı çerçevesinde sergilenen ürün portföyü ile kaliteyi tüketicilerle buluşturmaya devam etmektedir
BLOG
Geberit AquaClean Akıllı Klozet
Geberit AquaClean Akıllı Klozet

Su, günlük kişisel hijyenin vazgeçilmez bir parçasıdır. Temizler, ferahlatır ve kendinizi yepyeni hissetmenizi sağlar. Temizlik, rahatlık, tasarım ve sürdürülebilirlik, Geberit'in bilinen kalite standartlarıyla birleşerek yenilikçi çözümler oluşturuyor.

Detaylar
Geberit Kumanda Kapakları Seçimler Önemlidir
Geberit Kumanda Kapakları Seçimler Önemlidir

Lavabo bataryanızı seçerken stilinizi yansıtan tasarım tercih edip tarzınızdan ödün vermiyorsanız, doğru kumanda kapağını bulma konusunda da kararlılığınızı bozmayın. Doğru seçimi yapmak önemli olduğundan Geberit'te tuvalet için banyonuza son dokunuşu veren ve sizi konfor fonksiyonları ile şımartan kumanda kapağını bulursunuz.

Detaylar
Bevel Armatür Serisi
Bevel Armatür Serisi

Creavit tasarım ekibi tarafından tasarlanan Bevel Armatür Serisi ile modern tasarım ve konfor evin her köşesinde.

Detaylar
Tüm Blog Yazıları Tüm Blog Yazıları
TEKLİF ALIN